Wpisy użytkownika Krzysztof Sierota z dnia 30 września 2009

Liczba wpisów: 3

krzysztofsierota
 
Trwają testy modułu s2s w tlenie umożliwiającego użytkownikom tlenu rozmowę z milionami użytkowników w sieci XMPP. Tlen 7 udostępni tę funkcjonalność po stronie klienta.

Użytkownicy kont pocztowych logujący się przez webmail, mogą już nieoficjalnie korzystać z tej funkcjonalności.

Ciche wprowadzenie tej komunikacji z XMPP po stronie serwera ułatwia utrzymanie stabilności serwerów w czasie oficjalnej premiery.
  • awatar gość: Dobre posunięcie. No i teraz całkiem sporo osób to pewnie sprawdzi. Informacja już poszła na wykop i osnews, więc dużo ludzi się o tym dowiedziało.
  • awatar Claudec: No szkoda że s2s nie działa jak należy, wystarczy na innym komunikatorze xmpp przelogować się i wszystkie dostępne kontakty tlena znikają. Dopiero jak osoba która ma tlena zmieni status to wtedy pokaże się dostępna. Wiem że to dopiero testy, czekam aż to poprawicie.
  • awatar gość: jest tez problem z emotkami. z zalem stwierdzam ze :0 wyglada troche jak :S. prosze o zamiane!
Pokaż wszystkie (24) ›
 

krzysztofsierota
 
poczta.o2.pl pokazuje od dziś pogodę w twoim mieście.
  • awatar gość: U mnie nie pokazuje :( Pozatym logo tj ten balon czy co moglibyście odświeżyć - strasznie kiczowato wygląda.
  • awatar Krzysztof Sierota: @gość: nie jest włączone dla wszystkich użytkowników, jutro powinna widzieć to większość używających
  • awatar gość: @mru: Mozesz zdradzic jak włączyc taka skorke, i jak ona sie nazywa ?
Pokaż wszystkie (6) ›
 

krzysztofsierota
 
Poczta o2 pokazuje na wMapie adresy znalezione w treści listu. System będziemy udoskonalać, znalezienie adresu w stogu siana, to rzecz mało trywialna.

Dodatek ciekawy, mam nadzieję, ze ludzie zaczną również dodawać punkty na mapę (wkrótce ruszy katalog, darmowa reklama).
  • awatar gość: Ale mapa to chyba z przed 20 lat. Przydała by się aktualizacja!
  • awatar arek00: fajnie że jakiś nowy dodatek ale czy naprawdę nie można zrobić czegoś żeby na liście wiadomości tematy nie były ucinane po kilkunastu znakach? pisałem o tym zaraz po wprowadzeniu nowego interfejsu ale jakoś do tej pory nikt tego nie poprawił. przecież przy obecnych rozdzielczościach monitorów można zwiększyć ilość tych znaków bo tam zostaje pełno wolnego miejsca (u mnie temat wiadomości zajmuje 1/3 miejsca którą mógłby zająć)
Pokaż wszystkie (2) ›